Банківські реквізити Карта сайта
Ваше місто:
Відділення Банкомати
Стандартні дебетові карти... Головна

Стандартні дебетові карти

Стандартна дебетова картка – це персональна банківська картка,  що є сучасним, зручним і безпечним способом безготівкової оплати товарів і послуг. 

Це ключ до вашого банківського рахунку, що надає можливість здобуття готівки в слушний для Вас час на території України в банкоматах мережі АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» і мережі «Атмосфера», а також по всьому світу.
«АТМоСфера» - це об’єднана мережа банкоматів 27-ми українських банків, яка була створена у 2005 році.«АТМоСфера» відкриває можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі банка-учасника по тим самим тарифам, що і в своєму банку. Кількість банкоматів у мережі становить понад 3900 одиниць, розташованих більш ніж у 250 містах у всіх областях України.


Дебетова картка, оформлена до Вашого банківського рахунку, забезпечить Вам зручність доступу до засобів на рахунку і комфорт при розрахунках за товари і послуги, позбавивши від необхідності носити з собою великі суми готівкою, у тому числі і оплату покупок по мережі Інтернет.

При виїзді за кордон, дебетова картка дасть Вам можливість не декларувати знаходяться на ній засоби, що вивозяться, а так само не турбується про наявність місцевої валюти. 

При розрахунках за допомогою картки кошти на ній автоматично переводяться у валюту країни перебування. Оформивши персональну банківську картку, Ви також зможете скористатися додатковими послугами, які забезпечать Вам ще більший комфорт.
Інформаційний центр 0-800-501-289