Банківські реквізити Карта сайта
Ваше місто:
Відділення Банкомати
Історія Банку Про банк Головна

Історія Банку

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» (скорочена назва АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА») зареєстрований 18 серпня 1993 за № 193 (ліцензія № 83 від 24.10.2011). Засновниками Банку виступили фізичні особи, пізніше до числа акціонерів увійшли підприємства - представники різних галузей економіки.

За 19 років успішної роботи Банк придбав досвід та знання, наростив фінансовий, матеріально-технічний та інтелектуальний потенціал, відбувся як структура, що динамічно розвивається, в очах клієнтів, банків-партнерів і Національного банку України.

Свою діяльність Банк здійснює в різних регіонах України. Головний офіс Банку знаходиться в Харкові, є філія в місті Київ. На сьогоднішній день Банком відкриті відділення в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Івано-Франківську, м. Бровари Київської області, м. Коломия Івано-Франківської області, м. Ізюм Харківської області. в м. Сімферополі.

Щиро вдячні нашим акціонерам і партнерам за розуміння й підтримку, нашим клієнтам за відданість та довіру. Ми, як і раніше, будемо робити все для захисту Ваших фінансових інтересів, здійснюючи весь спектр банківських послуг та операцій швидко і технологічно. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю на шляху до нових досягнень.
Інформаційний центр 0-800-501-289