Банківські реквізити Карта сайта
Ваше місто:
Відділення Банкомати
Карткові продукти Середньому та малому бізнесу Головна

Карткові продукти

Простий і надійний спосіб отримати готівку або легко і безпечно розрахуватися за товари і послуги в 210 країнах світу – скористатися платіжною карткою.

Ви подорожуєте, бажаєте без проблем перевозити великі суми грошей, відправляєте свою дитину на навчання за кордон або просто віддаєте перевагу комфорту в користуванні вашими грошовими коштами? Тоді персональна банківська картка Вам просто необхідна.
У філіях і відділеннях Банку Ви завжди маєте можливість оформити банківські карти міжнародної платіжної системи Mastercard International, такі як Mastercard Gold, Mastercard Mass і Maestro.Ми пропонуємо Вам оформити платіжну карту в АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА», тому що це:

Швидко – весь процес оформлення і виготовлення карти займає від 2 годин (у головному офісі).

Зручно – всі карти Банку є міжнародними і приймаються для розрахунків, як в Україні, так і за її межами. У Вас є можливість поповнювати картковий рахунок готівковими засобами через касу Банку або засобами з інших рахунків, відкритих в нашому або будь-якому іншому банку.

Безпечно – відповідні служби Банку здійснюють цілодобовий моніторинг операцій по Вашій карті з метою запобігання шахрайським діям з боку третіх осіб.
Захист грошових коштів на картковому рахунку забезпечується спеціальним пін-кодом, який відомий лише Тримачу карти. Якщо Ви втратили, пошкодили карту або вона була вкрадена, за Вашою заявою Банк внесе її до "стоп-списку" і операцій по ній будуть заблоковані до моменту здобуття нової карти.

Вигідно:
  • Автоматична конвертація валюти Вашого карткового рахунку у валюту країни Вашого перебування для зручності здійснення розрахунків за допомогою карти за кордоном;
  • При перетині кордону немає необхідності оформляти дозвіл на вивіз грошових коштів;
  • Здобуття готівкових коштів без оплати додаткової комісії в більш ніж 3 900 банкоматах по всій території України;
  • Здобуття відсотків, які щомісячно нараховуються на залишок на Вашому картковому рахунку.


Додаткові послуги для тримачів платіжних карт Банку:  
  • придбання ваучерів мобільного зв'язку у банкоматах;
  • миттєве поповнення платіжних карт в Pos–терміналах;
  • здобуття виписок про стан рахунку по електронній пошті або безкоштовно в одному з відділень АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА»;
  • можливість скористатися послугою Sms–банкінг;
  • оформлення додаткових карт;
  • цілодобова підтримка клієнтів-одержувачів платіжних карт.

  За більш детальною інформацією про умови і тарифи карткового обслуговування фізичних осіб звертайтеся за телефоном: 0-800-501-289
Інформаційний центр 0-800-501-289