Банківські реквізити Карта сайта
Ваше місто:
Відділення Банкомати
Відсвяткуйте з нами ... Новини Прес - служба Головна

Відсвяткуйте з нами наше 18-річчя!

02.08.2011
Шановні акціонери, колеги, партнери та клієнти! Вітаємо Вас з 18-річчям з дня заснування АТ "БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА"! Від щирого серця бажаємо всім Вам щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів у досягненні мети та фінансового добробуту. Віримо, що подальша наша співпраця буде повною розуміння взаємних інтересів та впевненості у надійному партнерстві. 

Сподіваємося, що вдосконалення послуг нашого Банку, розвиток нових напрямків діяльності та індивідуальний підхід до обслуговування завжди приводитимуть як постійних, так і численних нових клієнтів до АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА».

Саме для вас ми приготували святкові пропозиції:

  • депозит «Подарунковий» під 18% річних у гривні на перші 90 днів за умови розміщення депозиту строком більше 1 року і на суму не менше ніж 10 000 грн. В подальші місяці відсоткова ставка за депозитом «Подарунковий» становить 15%. Вклади за депозитом «Подарунковий» приймаються з 15 серпня по 31 серпня 2011 року.
  • Вкладники, які в період дії акції (до 31 серпня 2011 р.) оформлюють депозитні вклади на строк >6 міс., >9 міс., >12 міс., >18 міс. (крім вкладів «Веселка» та «Подарунковий») додатково отримують 0,50% до встановлених ставок за умови пред’явлення вкладником флаеру та квитанції про сплату комунальних послуг через установи АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА». Мінімальна сума депозиту, на яку розповсюджується акція – 10 000 грн., 2000 USD/EUR.
  • Сувенір кожному клієнту
  • Запуск оновленого веб сайту банку www.goldengate.kharkov.ua

Відсвяткуйте з нами наше 18-річчя!
Інформаційний центр 0-800-501-289