Банківські реквізити Карта сайта
Ваше місто:
Відділення Банкомати
АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРО ... Новини Прес - служба Головна

АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» подолав 100 000-ий бар'єр емісії банківських платіжних карток.

18.05.2011
АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» подолав 100 000-ий бар'єр емісії банківських платіжних карток У травні 2011 року АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» було емітовано 100 000-ну платіжну картку міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Це важливе досягнення, яке свідчить про успішну реалізацію стратегії розвитку карткового бізнесу АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» та про високий авторитет і затребуваність карт MasterCard і Maestro серед наших клієнтів. АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» надає широкий спектр послуг з випуску та обслуговування пластикових карток міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide. Пластикова картка є універсальним платіжним засобом, що дозволяє в будь-який час доби мати доступ до грошових коштів у банкоматах усього світу, а також оперативно і безпечно здійснювати розрахунки, оплати покупок і послуг у магазинах, ресторанах, готелях, АЗС та здійснювати розрахунки через Інтернет. Власники карток АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА», звернувшись до наших банкоматів, мають змогу зняти готівку, перевірити баланс свого рахунку, отримати міні-виписку, змінити ПІН-код та без комісії поповнити мобільний рахунок.

Шановні клієнти та партнери, ми щиро вдячні за те, що Ви з нами. Ми постійно удосконалюємо наші послуги, щоб задовольнити всі Ваші потреби і виправдати Вашу довіру до нас!
Інформаційний центр 0-800-501-289